Mazda2 Skladové vozy

Mazda2 1,5 Emotion

Model
 Mazda2
Karosérie
 Hatchback
Motor
 1,5
VIN
 3MDDJ6HV51M127453
Prodejní cena
324 400 Kč
Palivo
 Benzín
Barva
 Dynamic Blue
Interiér
 černá

V případě, že máte o tento vůz vážný zájem, vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a v nejkratší možné době vás bude kontaktovat prodejce naší společnosti.

*
*
*
*
 
Zaškrtnutím výše uvedeného políčka a odesláním tohoto formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ“) správci osobních údajů, tj. společnosti Mazda Motor Logistics Europe NV působící na území České republiky prostřednictvím Mazda Motor Logistics Europe NV, organizační složka, se sídlem Praha 4, Türkova 2319/5b, PSČ 149 00, Česká republika, IČ: 27594947 (dále jen „správce“), souhlas se zpracováním výše uvedených a mnou poskytnutých osobních údajů. Účelem zpracování těchto osobních údajů je jejich zařazení do databáze správce a jejich další marketingové zpracování, tj. za účelem nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně, a to na dobu 10 let od jeho udělení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám, zveřejňovány ani předávány mimo EU. Osobní údaje budou zpřístupněny výhradně společnostem patřícím do skupiny správce a členům autorizované servisní a distribuční sítě MAZDA. K osobním údajům mohou mít přístup také subjekty v postavení zpracovatele údajů pro správce, zejména externí marketingové agentury. Potvrzuji, že jsem byl(a) správcem poučen(a) o svých právech podle § 12 a § 21 ZOOÚ, zejména o svém právu být na požádání informován(a) o tom, jaké osobní údaje o mé osobě správce zpracovává a práva na opravu či změnu případných nesprávných, nepravdivých nebo neúplných osobních údajů. Dále potvrzuji, že jsem byl(a) správcem poučen(a) o svém právu na likvidaci výše uvedených osobních údajů a dále veškerých dalších mnou poskytnutých osobních údajů.
Elektronický stabilizační systém DSC Protiprokluzový systém TCS ABS+EBD+EBA Signalizace nouzového brzdění ESS Čelní airbagy řidiče a spolujezdce Boční airbagy řidiče a spolujezdce Hlavové airbagy vpředu i vzadu Aktivní hlavové opěrky řidiče a spolujezdce Tříbodové bezpečnostní pásy, vpředu s předpínači a omezovači tahu Indikátor nezapnutých bezpečnostních pásů vpředu i vzadu Akustický indikátor nezapnutých bezpečnostních pásů vpředu i vzadu Úchyty ISOFIX pro umístění dětských sedaček na vnějších zadních sedadlech Imobilizér Technologie i-Stop Elektrický posilovač řízení Výškově a podélně nastavitelný volant Startování pomocí tlačítka Start /Stop Palubní počítač Systém monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) Asistent rozjezdu do kopce (HLA) Multifunkční volant s ovládáním rádia a palubního počítače Klimatizace manuální (Emotion) Elektrické ovládání předních a zadních oken Centrální zamykání s dálkovým ovládáním Bodové lampičky vpředu Krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách Osvětlená odkládací schránka před spolujezdcem Výškově nastavitelné sedadlo řidiče Výškově nastavitelné opěrky hlavy vpředu i vzadu Interiér Core: látkové čalounění a výplně dveří Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 60/40 Rádio s 4× repro, monochromatický displej Rozhraní USB a AUX pro připojení externího zařízení Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná Vnitřní zpětné zrcátko s manuální clonou Komfortní směrové ukazatele Denní svícení Přední stěrače s cyklovačem Přední a zadní nárazník lakovaný v barvě karoserie Kryty zpětných zrcátek lakované v barvě karoserie 15" ocelová kola (pneumatiky 185/65 R15) Souprava pro opravu pneumatik Záruka výrobce 3 roky Pro Vaší individuální nabídku a další informace kontaktujte naše prodejce. Možnost financování na úvěr.

Za obsah, který je uvedený na této stránce, odpovídá v plné míře konkrétní autorizovaný prodejce Mazda.