Mazda6 Skladové vozyTOP nabídka

Mazda6 Skyactiv 2.5i G192k A/T Revolution TOP IPM2

Model
 Mazda6
Karosérie
 Wagon
Motor
 
VIN
 JMZGL693801534573
Prodejní cena
870 300 Kč
Palivo
 Benzín
Barva
 hnědá metalíza
Interiér
 černá kůže

V případě, že máte o tento vůz vážný zájem, vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a v nejkratší možné době vás bude kontaktovat prodejce naší společnosti.

*
*
*
*
 
Zaškrtnutím výše uvedeného políčka a odesláním tohoto formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ“) správci osobních údajů, tj. společnosti Mazda Motor Logistics Europe NV působící na území České republiky prostřednictvím Mazda Motor Logistics Europe NV, organizační složka, se sídlem Praha 4, Türkova 2319/5b, PSČ 149 00, Česká republika, IČ: 27594947 (dále jen „správce“), souhlas se zpracováním výše uvedených a mnou poskytnutých osobních údajů. Účelem zpracování těchto osobních údajů je jejich zařazení do databáze správce a jejich další marketingové zpracování, tj. za účelem nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně, a to na dobu 10 let od jeho udělení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám, zveřejňovány ani předávány mimo EU. Osobní údaje budou zpřístupněny výhradně společnostem patřícím do skupiny správce a členům autorizované servisní a distribuční sítě MAZDA. K osobním údajům mohou mít přístup také subjekty v postavení zpracovatele údajů pro správce, zejména externí marketingové agentury. Potvrzuji, že jsem byl(a) správcem poučen(a) o svých právech podle § 12 a § 21 ZOOÚ, zejména o svém právu být na požádání informován(a) o tom, jaké osobní údaje o mé osobě správce zpracovává a práva na opravu či změnu případných nesprávných, nepravdivých nebo neúplných osobních údajů. Dále potvrzuji, že jsem byl(a) správcem poučen(a) o svém právu na likvidaci výše uvedených osobních údajů a dále veškerých dalších mnou poskytnutých osobních údajů.
Info: 604526920 Mgr.Pavel Koutný. email: koutny@amh.cz Látkové koberce + povinná výbava zdarma! Pro Vaší individuální nabídku a další informace kontaktujte naše prodejce. Možnost financování na úvěr s povinným ručením zdarma.

Toto vozidlo nabízí autorizovaný dealer Mazda

AMH, a.s.

Olomouc

E-mail: prodej.mazda@amh.cz
Telefon: +420 604 526 920
WWW: http://amh.mazdadealer.cz

Za obsah, který je uvedený na této stránce, odpovídá v plné míře konkrétní autorizovaný prodejce Mazda.